HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 03 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet / Enkel Alikaj per prove ne Azerbajxhan
nga AlbaniaSoccer   E diel, 29 Gusht 2010 08:14   pdfShtypEmail

enkel_alikaj1Mesfushori tiranas, Enkel Alikaj ka munguar ne ndeshjen qe ekipi i tij i Kastriotit zhvilloi me Vllaznine te vlefshme per javen e dyte te Superiores. Drejtuesit e skuadres kane pohuar se atij i eshte dhene leje nga klubi per te shkuar e provuar ne Azerbajxhan. 29-vjecari Alikaj ka luajtur me shume skuadra ne Shqiperi. Sezonin e fundit ai u aktivizua me Vllaznine ku luajti ne 20-ndeshje dhe shenoi 3-gola.

Kel Naraci


busy
komente