HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 21 Korrik 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vllaznia/ Fushaj zgjedh trajner Mirel Josen
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 25 Tetor 2010 20:40   pdfShtypEmail

mirel_josaMirel Josa eshte trajneri i ri i Vllaznisë. Ka qene presidenti Valter Fushaj ai qe ka vendosur sot pasdite rikthimin e teknikut nga Tirana per te marre drejtimin e skuadres kuqeblu. Pas largimit te malazezit Mojash Radonjic dyte dite me pare, Fushaj ka zgjedhur Josen nderkohe qe presidenti shkodran kishte kontaktuar edhe me dy trajneret e tjere Sulejman Starova e Shpetim Duro.

Josa do te jete zyrtarisht trajner i Vllaznise nga dita e neserme dhe pasi te prezantohet perpara mediave, tekniku do te nise punen me skuadren te cilen ka provuar ta drejtoje edhe me pare.

Enea Shtrepi


busy
komente