HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Prill 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Teuta/ Edi Martini e mbyll me Teuten
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 23 Maj 2011 23:38   pdfShtypEmail

edi_martini_trajnerTrajneri shkodran Edi Martini e ka mbyllur me Teuten. Ai do te largohet nga skuadra durrsake per ti lene vendin dikut tjeter. Presidenti Hasanbelliu nuk ja ka rinovuar kontraten per vitin tjeter edhe pse Martini me shume veshtiresi arriti te mbante mes me te mirave skuadren e Teutes. Durrsaket kane harxhuar pak para kete sezon pasi luajten me lojtare te rinj ne moshe por shume te talentuar. Martini tani do te shoh per ndonje skuader tjeter qe mund te drejtoje.

Enea Shtrepi


busy
komente