HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 13 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Qendrojne Robles dhe Radas te Skenderbeu
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 06 Korrik 2011 14:45   pdfShtypEmail
skenderbeu_stervitje1Eluar Robles dhe Marko Radas do te qendrojne te dy te Skenderbeu. Keshtu ka vendosur presidenti Agim Zeqo dhe trajneri Shpetim Duro. Te dy keto futbolliste kane kenaqur me formen e tyre stafin teknik dhe nuk do te ikin nga Korca ashtu si u tha te marten. Eluar Robles eshte spanjoll dhe ka luajtur me Barcelonen B ndersa Marko Radas kroat dhe ka luajtur me NK Vinograd. Te dy luajne si mbrojtes te krahut te djathte por mund te perdoren edhe ne qender neqoftese do te jete nevoja.

busy
komente