HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Alban Hoxha dhe Elton Grami bashkohen me Kastriotin
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 22 Gusht 2011 21:30   pdfShtypEmail
elton_gramiKastrioti ka bere dy perforcime te tjera duke u fuqizuar akoma me shume per sezonin e ri.Ish portieri Dinamos Alban Hoxha dhe ish mbrojtesi i Flamurtarit Elton Grami kane filluar stervitjen sot me Kastriotin dhe kane firmosur.Keto dy goditje kane rritur entuziazmin e krutaneve qe me ekipin qe po ndertojne po rreshtohen ne rradhet e pretendenteve per titullin kampion.

busy
komente