HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Prill 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Radas gjakoset e perfundon ne spital
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 24 Shtator 2011 22:27   pdfShtypEmail

marko_RadasNe ndeshjen Skenderbeu-Shkumbini ka pasur nje moment dramatik qe ka trembur te gjithe te pranishmit. Ne nje dyluftim me nga lojtaret peqinas ka ngelur i demtuar mbrojtesi Marko Radas. Kroati mbeti i shtrire pertoke, me koken e gjakosur, duke krijuar panik ne stadium. Ambulanca rendi me shpejtesi ne fushen e lojes dhe dergoi Radasin  ne spitalin e qytetit, ku ai iu nenshtrua kater qepjeve ne balle. Mbrojtesi kroat tani eshte jashte cdo rreziku dhe shume shpejt do ti bashkohet skuadres korcare.


busy
komente