HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Prill 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Flamurtari/ Brkic ben gati valixhet, mungon vetem divorci zyrtar
nga AlbaniaSoccer   E martë, 27 Dhjetor 2011 00:23   pdfShtypEmail

mlladen_brki_skenderbeu_teuta_2_0Mlladen Brkic po ben gati valixhet per tu larguar nga Vlora. Drejtuesit e skuadres i kane propozuar prishjen e parakohshme te kontrates dhe serbi nuk ka pasur cfare te bej tjeter. Trajneri Shkelqim Muca e ka lene jashte listes se lojtareve qe do marre me vete ne Turqi per faze pergatitore dhe me Brkic tani mungon vetem qe divorci te behet zyrtar. Sulmuesi serb u afrua ne Vlore nje muaj pasi kishte filluar kampionati per te zevendesuar vendin e lene bosh nga largimi Daniel Xhafes por ai i zhgenjeu te gjithe.


busy
komente