HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Zyrtare/ Amir Rrahmani firmos me Kastriotin
nga AlbaniaSoccer   E martë, 14 Gusht 2012 03:33   pdfShtypEmail
ball_goalMbrojtesi i talentuar, Amir Rrahmani eshte blerja me e re e Kastritoit. 18 vjecari, i cili sezonin e fundit eshte aktivizuar me ekipin e Drenices ka nenshkruar nje kontrate tre vjeçare me ekipin krutane, pas paraqitjeve mbreselenese qe zhviloi gjate diteve qe u provua. Rrahmani eshte pjese e kombetares U-19 te Shqipërise dhe pritet te jete nje alternative e mire per repartin e mbrojtjes per trajnerin Artan Mergjyshi.

busy
komente