HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Shkurt 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Daniel Xhafaj goli me i shpejte
nga AlbaniaSoccer   E diel, 29 Nentor 2009 16:45   pdfShtypEmail
xhafa_daniel_thumbSulmuesi i Beses se Kavajes, Daniel Xhafaj ka shenuar golin me te shpejte ne Kampionatin Shqiptar dhe  nje nga me te shpejtet ne historine e Kampionateve Shqiptare. Goleadori i njohur i "verdhezinjve" shenoi ne sekonden e 35-te, ne aksionin e pare te ndeshjes per miqte, duke u dhene avantazhin provizor, qe pas nje minutazhi kontraversal te akorduar nga Lorenc Jemini, besa shenon 2 gola ne minuta shtese te mbi akorduara

Kel Naraci

busy
komente