HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 26 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Perforcimi per sulmin eshte Jose Semedo
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 07 Shtator 2013 19:58   pdfShtypEmail

josejaaaaaaaaaaaaaaaaaa semedoooTirana duket se nuk ka ndermend te heqe dore nga merkatoja e veres. Edhe pse eshte mbyllur afati per te transferuar futbolliste, bardheblute te shtunen kane afruar nje futbollist portugez me origjine nga Kepi i Gjelber. Sulmuesi Jose Semedo ka shenuar kater gola ne prezantimin e pare me Tiranen ne nje ndeshje miqesore duke i bindur drejtuesit e klubit ti ofrojne nje kontrate per te nenshkruar. Semedo pritet te jete perforcimi i rradhes per skuadren e kryeqytetit qe ne javen e pare hasi veshtiresi per te shenuar.


busy
komente