HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kukesi/ Armando Cungu prane largimit
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 14 Shtator 2013 21:42   pdfShtypEmail

armando cunguDy humbjet rradhazi ne kampionat, pritet te sjellin nje furtune te madhe tek Kukesi. Trajneri Armando Cungu mund te largohet. Pritet fjala e presidentit Safet Gjici, njeriut qe ka shpenzuar shume per nje skuader kampione. Cungu rrezikon largimin pas humbjes ne shtepi me Vllaznine dhe asaj me Lushnjen ne javen e pare te kampionatit. Edhe skuadra rrezikon te gjobitet pasi zero pike ne dy ndeshje jane te patolerueshme per nje ekip qe synon titullin.


busy
komente