HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Incidenti/ Goditet ne Vlore presidenti Skenderbeut
nga AlbaniaSoccer   E diel, 15 Shtator 2013 17:18   pdfShtypEmail

Ardian-Takaj-SkenderbeuArdjan Takaj eshte dhunuar ne tribunen VIP nga tifozet e Flamurtarit. Ne fundin e pjeses se pare ne ndeshjen ndaj Skenderbeut, bosi korcareve eshte goditur me grushta dhe ka mbetur i gjakosur. Shkak per kete incident ka qene nje perplasje mes tij dhe disa tifozeve VIP te Flamurtarit. Ndeshja pas ketij momenti eshte nderprere per 30 minuta pasi Skenderbeu nuk ka pranuar te luaje pa u siguruar qe situata do te kthehej ne normalitet.


busy
komente