HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Arbri feston me fitore lindjen e djalit te tij.
nga AlbaniaSoccer   E diel, 15 Shtator 2013 21:12   pdfShtypEmail

Mbrojtesi i djathte i Flamurtarit Polizoi Arbri feston me fitore lindjen e djalit te tij. Sot Arbri luajti shume me i avancuar se roli i tij natyral pasi donte me patjeter qe te shenonte gol per t'ia dedikuar te birit te tij te sapo lindur. Ne pjese e pare u pa te luante pothuajse si sulmues i djathte. Gjithsesi dhe pse se gjeti golin iu gezua fitores se skuadres se tij qe mbas dy ndeshje numeron 6 pike te plota.


busy
komente