HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skenderbeu/ Takaj nuk heq dore nga presidenca
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 16 Shtator 2013 22:37   pdfShtypEmail

Ardian-Takaj-SkenderbeuPresidenti i Skenderbeut Ardjan Takaj u dhunua nga nje tifoz ne Vlore dhe menjehere pas ndeshjes deklaroi se po mendonte doreheqjen. Kjo deklarata mesohet te jete bere pas tensionit dhe nervave per ngjarjen e ndodhur. Takaj i ka dhene garanci tifozeve korcare se pavarsisht se eshte merzitur nga ajo qe ka ndodhur ne Vlore nuk do te heqi dore dhe do ti qendroje prane skuadres. Klubi Skenderbeut eshte distancuar nga ngjarjet e shemtuara ne stadiumin e Flamurtarit.


busy
komente