HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lushnja/ Lojtaret pa rroga, tifozet bejne presion
nga AlbaniaSoccer   E premte, 20 Shtator 2013 15:17   pdfShtypEmail

lushnjaaaaLojtaret e Lushnjes e kane nisur mjaft mire kampionatin por akoma nuk jane paguar rregullisht. Futbollistet duan te marrin rrogat por bashkia akoma se ka gjetur mundesine per ti paguar. Tifozet kercenojne me protesta nese nuk gjindet zgjidhja e pritur. Lushnja do te luaje ndeshjen e rradhes ndaj Vllaznise te shtunen dhe ne stadium pritet nje numer rekord tifozesh per te pare dhe perkrahur skuadren verdhejeshile.


busy
komente