HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
FSHF/ Apeli nuk fal Flamurtarin dhe Kukesin
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 25 Shtator 2013 21:10   pdfShtypEmail

FSHF 2Flamurtari dhe Kukesi nuk jane falur nga Komisioni i Apelit. Te dy klubet apeluan vendimin e Disiplines me shpresen per ta ndryshuar ate fale nje mbrojte me argumenta ligjore. Apeli ka lene ne fuqi te marten vendimin e Disiplines. Flamurtari dhe Kukesi duhet te luajne edhe tre ndeshje te tjera ne fushe asnjanese. Vlonjaret gjithashtu duhet te mos llogarisin edhe tre pike te hequra si denim nga Disiplina.


busy
komente