HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore/ Vllaznia – Laci luhet te shtunen
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 26 Shtator 2013 20:57   pdfShtypEmail

lojtaret-e-Vllaznise-duke-festuar-320x142Vllaznia dhe Laci do te luajne me njera tjetren ndeshjen e rradhes ne kampionat. Te dy klubet kerkuan te ndryshohej orari dhe dita e takimit. Kerkesa e bere ne FSHF ka marre nje pergjigje positive. Ndeshja eshte zhvendosur te luhet shtunen ne oren 14:00 ashtu si te dy klubet kerkuan. Pritet nje numer i madh tifozesh shkodran ne Loro Borici pas ecurise mjaft pozitive qe skuadra kuqeblu ka bere nderkohe qe pritet te mos mungojne as tifozet lacian.


busy
komente