HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kukësi/ Armando Cungu:"Fituam me lojë të dobët"!
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 28 Shtator 2013 19:52   pdfShtypEmail

armando cunguNdonese skuadra e Kukësi ka fituar minimalisht ne fushen e veshtire te Krujes, trajneri i skuadres nenkampione nuk ishte i kenaqur me lojen e skuadres se tij se sa ishte i kenaqur me rezultatin.

"Pamvaresisht se fituam, une nuk jam i kenaqur me lojen qe zhvilloi skuadra. Eshte e rendesishme fitorja, pasi ishim nen presion per te fituar dhe ja arritem qellimit" us hpreh trajneri i Kukësit pas perfundimit te ndeshjes me Kastriotin


busy
komente