HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 30 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Agim Canaj: Eshte heret per te folur per titull
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 02 Tetor 2013 10:50   pdfShtypEmail

agim-canaj1Vllaznia e ka nisur ne nje menyre super sezonin e ri dhe tani qe skuadra eshte prane kreut te tabeles tifozet po mendojne per te fituar titullin kampion te harruar prej shume vitesh. I pyetur per objektivin, trajneri Canaj ka ulur euforine duke folur me kujdes. “Eshte heret per te folur per titullin. Na duhet te marrim maksimumin ne ndeshjet e rradhes. E kemi nisur mjaft mire por eshte vetem fillimi dhe kampionati eshte i gjate. Tifozet duan titullin? Une them se eshte heret dhe nuk duhet te nxitohemi per te bere deklarata euforike. Me Skenderbeun do te jete nje ndeshje e veshtire ndaj duhet perqendrim maksimal“, ka thene Canaj.


busy
komente