HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Xhani De Biasi ne Kavaje per te ndjekur ndeshjen
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 05 Tetor 2013 13:08   pdfShtypEmail

de biasiiiiiiiiiiiiiiiTrajneri i kombetares se Shqiperise, Xhani De Biasi sot ndodhet ne Stadiumin "Besa" te qytetit te Kavajes duke ndjekur takimin Besa-Flamurtari. Ne prag te dy ndeshjeve te fundit eliminatore per Kampionatin Boteror 2014 midis Zvicres dhe Qipros, trajneri Italian po mundohet te vezhgoje nese ka ndonje lojtar te mundshem per tu seleksionuar me skuadren kombetare per keto dy ndeshjet e fundit


busy
komente