HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Flamurtari/ Alarm ne Vlore, rrezikohet mbijetesa
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 05 Tetor 2013 21:30   pdfShtypEmail

Flamurtari7-tifozeriDrejtuesit, stafi lojtaret dhe tifozet jane vene ne alarm. Edhe pse eshte vetem fillimi i sezonit, Flamurtari i pretendimeve te medha ne vitin e kaluar tani rrezikon fundin. Humbja ne Kavaje me Besen e vendit te fundit ka bere te degjohen kembanat e alarmit ne Vlore. Tani fjala mbijetese, e panjohur deri dje eshte nje objektiv qe sjell shume panik per sezonin e gjate dhe te veshtire. Flamurtari nuk ka me para si dikur dhe kjo e ka bere skuadren ti drejtohet fundit.


busy
komente