HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 13 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ramazan Ndreu: Tre pikesh i cmuar me Lushnjen
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 05 Tetor 2013 21:45   pdfShtypEmail

ramadan ndreuRamzan Ndreu, trajner i Kastriotit ka ngelur i kenaqur nga fitorja me Lushnjen, nje ndeshje qe ka qene e veshtire per tu marre. "Duhet te pranojme se ishte nje ndeshje e vshtire. Nuk eshte pak te keshe tre mungesa ne formacion. Ky tre pikesh eshte shume i rendesishem. Ky dy javesh pushimi do te na sherbeje jo vetem per te riparuar ndonje te mete por dhe per te permisuar gjendjen e futbollisteve te demtuar", ka thene Ndreu pas fitores 2-0 ne shtepi.


busy
komente