HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kukesi/ Presidenti kunder tifozeve
nga AlbaniaSoccer   E premte, 18 Tetor 2013 20:49   pdfShtypEmail

safet gjiciPresidenti i Kukesit Safet Gjici, i merzitur me te drejte nga tifozet e skuadres se tij ka vendosur ti denoje ata. Kukesi ka dhe dy ndeshje pezullim pas trazirave te disa javeve me pare dhe presidenti ka vendosur te mos paguaje per te shlyer gjoben. E ka patur kete mundesi por nuk ka dashur ta bej. Tifozet kuksian duhen denuar qe te mesojne te sillen ne stadium. Keshtu i ka thene Gjici lojtareve kur u ka shpjeguar pse nuk do te rikthehen te luajne ne Kukes. Tifozet i kane bere deme ekipit edhe gjate Kupave te Europes duke bere xheste anti sportive qe me pas sollen shume gjoba.


busy
komente