HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vllaznia/ Lojtaret nuk do te festojne nese do ti shenojne Partizanit
nga AlbaniaSoccer   E premte, 25 Tetor 2013 21:39   pdfShtypEmail

vllaznit ultras fotoTe gjithe ne Shkoder jane bere pjese e dhimbjes pas tragjedise qe i mori jeten pese djemve ne nje aksident tragjik pak dite me pare. Per te respektuar tifozet kuqeblu qe nuk jetojne me, lojtaret e Vllaznise pritet te mbajne nje minute heshtje para se te nise ndeshja me Partizanin dhe gjithashtu me kerkesen e grupimit “Vllaznit Ultras” pritet te mos festojne ne rast se do te shenojne ne porten e Partizanit. Nje xhest ky qe duhet vleresuar pas vlen si shenje respekti per tifozet kuqeblu qe nuk jetojne me.


busy
komente