HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Disiplina/ Pezullohet per dy ndeshje traineri i Vllaznise
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 07 Nentor 2013 23:16   pdfShtypEmail

agim-canaj1Komisioni i Disiplines ka denuar trainerin e Vllaznise dhe drejtorin sportiv. Kuqeblute nuk do kene ne pankine as Canaj dhe as Grimen. Shkak per denimin me dy ndeshje jane bere konfliktet me gjyqtaret e ndeshjes ndaj Bylis, me te cilet jane perplasur drejtuesit shkodran. Vllaznia pasi ka marre kete vendim ka bere gati apelimin. Kuqeblute nuk do te pajtohen por do te kerkojne ndryshimin e kesaj mase qe e gjykojne te tepert.


busy
komente