HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vllaznia/ Drejtuesit gjobisin me gjysme rroge skuadren
nga AlbaniaSoccer   E martë, 12 Nentor 2013 22:00   pdfShtypEmail

vllaznia besa gjobaHumbja ne Kavaje ka demtuar xhepat e futbollisteve. Nje mbledhje urgjente e rejtuesve te klubit dhe Bashkise ka sjelle si vendim nje gjysem rroge gjobe per skuadren kuqeblu. Trajneri Canaj dhe drejtuesit e e Vllaznise kane analizuar gjithcka ka ndodhur dhe te pakenaqur nga lojtaret i kane percaktuar atyre nje mase ndeshkuese. Skuadra kuqeblu barazoi me Bylisin dhe humbi me Besen dy skuadra nga fundi i tabeles dhe kjo gje nuk u ka pelqyer aspak drejtuesve dhe stafit teknik te Vllaznia.


busy
komente