HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Teuta/ Largohet nga drejtimi Gugash Magani
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 16 Nentor 2013 20:05   pdfShtypEmail

gugash maganiDy humbjet e fundit kane sjelle largimin e Gugash Maganit na pankina e Teutes. Nje lajm te tille e ka konfirmuar vete presidenti i durrsakeve Edmond Hasanebelliu. “Me Maganin jemi ndare si miq. Ai beri nje pune te mire por ne tani kemi nje projekt tjeter dhe synojme te bejme nje skuader europiane”, ka deklaruar Hasanbelliu. Magani eshte pershendetur me skuadren dhe eshte larguar pas nje aventure jo te gjate ne stolin e “Djemve te Detit” te cilit i ngjiti ne vendin e dyte si nje nga dy pretendentet per titull bashke me skuadren e Skenderbeut.


busy
komente