HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Refik Halili: I garantoj tifozet e Tiranes se do te kapim Kupat e Europes
nga AlbaniaSoccer   E diel, 17 Nentor 2013 22:53   pdfShtypEmail

refik haliliKriza e Tiranes ka nje zgjidhje. Ish presidenti Refik Halili tani si nje sponsor per bardheblute ka premtuar per tifozet nje zgjidhje te shpejte. “Tirana nuk vdes kurre. I premtoj tifozeve qe shume shpejt do te ndertojme nje skuader konkuruese dhe ne nuk do te zbresim nga kategoria. Perkundrazi, do te bejme mire dhe do ta arrisim vendet e larta ne tabelen e klasifikimit per te synuar Kupat e Europes. Diferencat ne kampionat jane te vogla dhe na duhen disa lojtare ne merkaton e janarit per te arritur aty ku duhet. Bisedimet i kemi nisur”, ka deklaruar Refik Halili.


busy
komente