HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kastrioti/ Mile debuton ndaj Partizanit
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 20 Nentor 2013 17:12   pdfShtypEmail

kristaq mileKastrioti ka ndryshuar trajner dhe per here te pare ne krye te skuadres do te vihet Kristaq Mile. Ne takimin e pare, ai do te drejtoj skuadren e tij kunder Partizanit ne nje ndeshje te veshtire. "Dy javet e pauzes se kampionatit na sherbyen per te mesuar nga njeri tjetri, une nga lojtaret dhe ata nga une. Luajme ne transferte kunder Partizanit nje ndeshje te veshtire por ne do te synojme me te miren. Kjo skuader ka me shume mundesi dhe lojtaret jane ne borxh me veten dhe te gjithe tifozet per aq pak sa kane bere ne fazen e pare", keshtu ka deklaruar Kico Mile ne prag te ndeshjes se pare me Kastriotin.


busy
komente