HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Sokol Bulku: Humbem fale gabimeve tona, jo per merite te Lushnjes!
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 30 Nentor 2013 16:19   pdfShtypEmail

sokol bulkuTrajneri i Tiranes Sokol Bulku pas perfundimit te takimit me Lushnjes u shpreh se Tirana e humbi ndeshjen fale gabimeve. “Jam shume i zhgenjyer nga rezultati dhe si i pesuam golat. Deri tek dalja me te kuqe e lojtarit Lushnjar, me pelqeu ekipi pastaj u treguam konfuze. Kur nuk e con topin ne rrjete nuk ke se cfare pret. Lushnja u mbyll ne mbrojtje dhe po te shenonim do ishte ndryshe. Ky ishte maksimumi dhe dua te falenderoj lojtaret qe luftuan deri ne fund.

Sejdo, morri note te mire per paraqitjen ne ndeshjen me Lacin dhe prandaj luajti sot. Golat ishin gabime tona dhe jo merite e Lushnjes. Jam shume i zhgenjyer sepse mund ta fitonim kete ndeshje. Kisha shume deshiere ta fitoja kete takim dhe se cfare do te ndodhi neser a pasner nuk e di.


busy
komente