HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Besa/ Plas sherri te skuadra e Kavajes
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 05 Dhjetor 2013 22:46   pdfShtypEmail

bernard berisha2Grushta, shkelma dhe shume ofendime. Tek skuadra e Beses ka plasur sherri ne fund te stervitjes diten e enjte. Bernard Berisha eshte zene me Shaqir Stafen pas nje perplasje ne fushe. Te dy lojtaret nuk i kane mbajtur nervat dhe menjehere jane ofenduar se bashku per te nisur me pas sherrin. Te dy jane goditur disa here dhe menjehere ka nderhyre trajneri por dhe shoket e skuadres per ti ndare. Pas rezultateve pozitive ka ardhur edhe ky sherr i panevojshem si per te treguar se ne Kavaje jane dehur nga suksesi i javeve te fundit.


busy
komente