HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 05 Dhjetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kastrioti/ Babai Mile, trajner kunder djalit
nga AlbaniaSoccer   E diel, 08 Dhjetor 2013 03:27   pdfShtypEmail

Vangjel MileNe takimin qe do te zhvillohet diten e djele ne Kavaje, nje fakt interesant eshte balafaqimi ndaj njeri-tjetrit i babait Kristaq Mile me djalin e tij Vangjel Mile. Kristaqi ka marre drejtimin e Kastriotit dhe kjo do te jete ndeshja e trete ne kete sezon dhe perballe tij do te jete skuadra e Beses me te cilen aktivizohet djali i tij Vangjel Mile, nderkohe qe skuadra kavajese drejtohet nga ish trajneri i Kastriotit Artan Mergjyshi.


busy
komente