HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Teuta/ Tefik Osmanit i bie te fiket ne ndeshje
nga AlbaniaSoccer   E diel, 08 Dhjetor 2013 15:24   pdfShtypEmail

Ne minuten e 72-te, nje moment trondites ne fushen e Stadiumit Flamurtari. Mbrojtesi i Teutes Tefik Osmani, kollapset ne fushen e lojes pas nje moment turbullimi. I bie te fiket dhe loja nderpritet per disa caste. Pasi transferohet me ambulance, ai rikthehetne pankinen e Teutes dhe pritet me duartrokitje nga sportedashesit vlonjate ne shkallet e Stadiumit Flamurtari.


busy
komente