HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Besa/ Skuadra ne greve per rrogat
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 11 Dhjetor 2013 21:43   pdfShtypEmail

besa ekipNe Kavaje skuadra e Beses eshte futur ne diten e dyte te greves. Shkak jane bere problemet financiare qe lojtaret po vuajne kete vit. Besa nuk paguan rregullisht rrogat dhe lojtaret tani jane te acaruar. Te marten nuk dolen ne stervitje dhe te merkuren nuk ndryshuan serish mendje. Ne prag te ndeshjes me Partizanin, verdhezinjte kercenojne se nuk do te rikthehen ne fushe nese nuk marrin ato qe nuk kane marre. Nese ndodh keshtu, atehere, Besa me Partizanin do detyrohet te luaj me te rinjte.


busy
komente