HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Teuta/ Tifozet kunder presidentit, duan Mancakun
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 12 Dhjetor 2013 17:31   pdfShtypEmail

bledar mancakuTifozet e Teutes duan rikthimin e fenomenit. Keshtu e quajne Bledar Mancakun, veteranin e sulmit qe ne fillim te javes u pezullua pa afat nga presidenti i Teutes, Edmond Hasanbelliu. Tifozet e duan ne fushe idhullin e tyre dhe i kane bere presion presidentit qe ta fale sulmuesin dhe ta riktheje ne fushe qe ne ndeshjen e rradjes me Kukesin. Akoma nuk dihet nese do te behet dicka e tille apo jo.


busy
komente