HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Roberto Sorrentino:Te shfrytezojme momentin pozitiv per te mundur Tiranen
nga AlbaniaSoccer   E premte, 20 Dhjetor 2013 22:40   pdfShtypEmail

Roberto SorrentinoTeuta e tij funksionon dhe Sorrentino do nje tjeter fitore per ta shfrytezuar momentin e mire. “Morem nje fitore te vuajtur me Kukesin dhe besoj se do ta shfrytezojme kete moment te mire. Tirana eshte ne nje gjendje kritike dhe kjo i ben me te etur per tre pike ndaj nuk do te jete e thjeshte. Kundershtari yne ka ne skuader Maganin, ish trajnerin e Teutes dhe kjo e ben kete ndeshje mjaft delikate. Na duhet ta marrim kete tre pikesh qe ta mbyllim vitin me fitore e tja bejme tifozeve si dhurate per Krishtlindje”, ka thene trajneri Italian i Teutes Roberto Sorrentino


busy
komente