HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Vllaznia proteston, zbret ne fushe me 10 minuta vonese
nga AlbaniaSoccer   E diel, 22 Dhjetor 2013 15:48   pdfShtypEmail

vllaznia laci zbritje ne fusheNje dite me pare, Vllaznia nepermjet nje deklarate per shtyp deklaroi se nuk do te luante nese ndeshjen me Lacin do ta gjykonte gjyqtari Kridens Meta. Sapo kane zbritur ne stadiumin e Lacit, kuqeblute kane mesuar se ai ishte gjyqtari qe FSHF kishte perzgjedhur. Ne shenje proteste, Vllaznia ka hyre ne fushe me 10 minuta vonese duke rrezikuar zhvillimin normal te ndeshjes. FSHF tani pritet te marre masa ndeshkuese per Vllaznine qe me kokefortesi ka menduar te protestoje.


busy
komente