HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kukesi/ Gjergj Thaka drejtori i ri i klubit
nga AlbaniaSoccer   E martë, 07 Janar 2014 12:41   pdfShtypEmail

Thaka GjergjiGjergji Thaka eshte drejtori i ri i Kukesit. Presidenti Safet Gjici e ka zgjedhur. Ish anëtari i komitetit ekzekutiv në FSHF ka marre nje post te larte drejtues tek skuadra verilindore. Kukesi synon te bej perpara ne futbollin shqiptar dhe vec investimeve ne infrastrukture dhe tek skuadra, tani Gjici po mendon te perforcoje klubin. Thaka ka nisur punen e re me premtimin per te bere Kukesin nje klub model.


busy
komente