HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Flamurtari dhe Tirana ne gare per Dushkun
nga AlbaniaSoccer   E martë, 07 Janar 2014 12:47   pdfShtypEmail

Erion DushkuCilen do te zgjedhe Erion Dushku?! Ende nuk dihet. Mbrojtesi do te kthehet nga Amerika dhe dy klube e presin me nje kontrate gati per te. Flamurtari dhe Tirana jane ne gare per te marre sherbimet e tij. Mbrojtesi ka mbaruar kontraten me Flamurtarin dhe prej dy javesh eshte ne bisedime me te dyja klubet por akoma nuk ka vendosur se ku do ta vazhdoj sezonin. Tifozet e dy klubeve prej disa ditesh i bejne thirrje Dushkut te zgjedhi skuadren e tyre por mbrojtesi nga Lezha akoma nuk e ka thene fjalen e tij.


busy
komente