HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Eli Bakaj i Kukesit deri ne fund te sezonit
nga Albaniassocer   E diel, 09 Mars 2014 20:20   pdfShtypEmail

bakaj me te dashurenrNe ambjentet futbollistike sot flitet per nje firme te mesfushorit te talentuar per ekipin verior.Mesa merret vesht Bakaj deri ne fund te sezonit do te perfitojne rret 40 000 euro nje shifer e konsiderueshme per kampionatin shqipetar.Kujtojme qe Bakaj u la i lire nga ekipi i tije,Chernomorets Odessa,pas trazirave qe po ndodhin ne Ukraine.Ky veprim tregon ambicjet e presidentit Gjici por pas humbjes se fundit ne Tirane,Kukesi do ta kete te synojne objektiva madhore.


busy
komente