HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ardjan Takaj: "Faleminderit UEFA"!
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 20 Korrik 2015 01:00   pdfShtypEmail

Ardian-Takaj-SkenderbeuPresidenti i Skënderbeut Ardjan Takaj, ka vleresuar se tepermi nderhyrrjen dhe ndihmen qe ka dhene UEFA ne shpejtimin e marrjes se vizave per skuadren kampione, perpara sfides me kampionet e Irlandes se veriut.

"Eshte e rendesishme qe perfundimisht u zgjidh problemi i vizave. UEFA duhet falenderuar per ndihmen e dhene", ka cilesuar Presidenti i skuadres se Skenderbeut.

Skenderbeu e fitoi takimin e pare te turit te dyte te Champions League 4-1 ne Korce dhe ka shume shpresa per nje kualifikim te mundshem ne turin e ardshem.


busy
komente