HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Klevis Dalipi:Se kuptoj mobilizimin e tepert te Terbunit
nga Albaniassocer   E shtunë, 27 Shkurt 2016 15:45   pdfShtypEmail

partizani tirana-300x192Pas perfundimit te ndeshjes Terbuni-Partizani 0-0,zevendes trajneri i te kuqeve deklaroi qe deshiron qe kete impenjim ekipi i Terbunit te jete i njejte kunder Skenderbeu.Them kete sepse shoh qe keto ekipet qe po luftojne per mbijetese nuk po impenjohen ne maksimun si kunder nesh ashtu edhe kunder Skenderbeut.


busy
komente