HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Prill 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet / Vioresin Sinani vishet «verdhezi» !
nga AlbaniaSoccer   E premte, 08 Janar 2010 22:08   pdfShtypEmail

vllaznia_logoGoleadori shkodran Vioresin Sinani ka ndryshuar fanell. Per pjesen e dyte te sezonit ai do te mbaj te veshur fanellen verdhezi te skuadres se Beses te drejtuar nga Shpetim Duro. Burime te aferta me presidentin Nexhat Bizhdili kane pohuar per Albaniasoccer.com se : “Sulmuesi Sinani pritej te bashkohej me skuadren sot ne hotel “California”, ku dhe ekipi Beses eshte i grumbulluar, por kushtet e keqija atmosferike qe jane ne veri te vendit kane bere qe ai te mos jete prezent sot. Neser ne mengjes ose pasdite ai pritet te jete i bashkuar me skuadren dhe do te jete ne dispozicion te trajnerit Shpetim Duro.

Klevis Bejkolli


busy
komente