HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 26 Prill 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vioresin Sinani perfundimisht tek Besa!
nga AlbaniaSoccer   E martë, 12 Janar 2010 00:31   pdfShtypEmail

vllaznia_logoEshte zgjidhur gjithcka midis Vllaznise dhe Beses per lojtarin Vioresin Sinani. Te dyja ekipet perfundimisht kane zgjedhur qe sulmuesi Shkodran te kaloje tek Besa per pjesen e dyte te Kampionatit. Sinani do te filloje stervitjen neser tek skuadra verdhezi. Me kete ardhje te kapitenit te Vllaznise, sulmi i Beses merr nje perforcim akoma me te madh.

Altin Ngjela


busy
komente