HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2017-18

Player Information - Slavko LUKIC

Personal data

Picture of Slavko LUKIC
Name:Slavko LUKIC
Player Position:Mbrojtes

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Flamurtari11----------
Kupa e Shqiperise 2016-17Teuta------------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta1414-22-5-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Teuta------------
Career Total1515-22-5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TeutaMbrojtes