HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Slavko LUKIC

Personal data

Picture of Slavko LUKIC
Name:Slavko LUKIC
Jersey Number:4
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 12/09/2015KukësivsTeuta010--------
Saturday, 19/09/2015TeutavsTerbuni100--------
Saturday, 26/09/2015TiranavsTeuta100--------
Friday, 16/10/2015SkenderbeuvsTeuta100--------
Sunday, 25/10/2015LacivsTeuta100--------
Sunday, 01/11/2015TeutavsPartizani101--------
Saturday, 07/11/2015TeutavsFlamurtari100--------
Wednesday, 18/11/2015VllazniavsTeuta100--------
Monday, 23/11/2015TeutavsKukësi100--------
Saturday, 28/11/2015TerbunivsTeuta100--------
Thursday, 03/12/2015TeutavsTirana100--------
Sunday, 13/12/2015TeutavsSkenderbeu101--1-----
Sunday, 31/01/2016FlamurtarivsTeuta100--------
Sunday, 07/02/2016TeutavsVllaznia100--------
Saturday, 13/02/2016KukësivsTeuta100--------
Sunday, 21/02/2016TeutavsTerbuni100--------
Saturday, 27/02/2016TiranavsTeuta100--------
Saturday, 05/03/2016TeutavsBylis100--------
Sunday, 13/03/2016LacivsTeuta100--------
Sunday, 20/03/2016TeutavsPartizani100--1-----
Saturday, 09/04/2016VllazniavsTeuta100--------
Saturday, 16/04/2016TeutavsKukësi100--------
Monday, 25/04/2016TerbunivsTeuta100--------
Friday, 29/04/2016TeutavsTirana100--1-----
Wednesday, 04/05/2016BylisvsTeuta1001-------
Sunday, 08/05/2016TeutavsSkenderbeu100--1-----
Saturday, 14/05/2016TeutavsLaci100--1-----
Games total26121-5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Flamurtari11----------
Kupa e Shqiperise 2016-17Teuta------------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta1414-22-5-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Teuta------------
Career Total1515-22-5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TeutaMbrojtes