HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 14 - E enjte, 03. Dhjetor 2015 - 17:00 h

TeutaTirana
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E enjte, 03 Dhjetor 2015
Match Time :17:00 h
Match number :4
 
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Karton i verdhe
 • 4' : Rustem HOXHA ( 1 )
 • 47' : Bledar HODO ( 1 )
 • 73' : Blerim KOTOBELLI ( 1 )
 • 80' : Artur MAGANI ( 1 )
 • 83' : Silvester SHKALLA ( 1 )
 • 53' : Martin KAVDANSKI ( 1 )
 • 73' : Gilman LIKA ( 1 )
 • 80' : Dejan KARAN ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
 • 93' : Rustem HOXHA ( 1 )