HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Klaudio HYSENI

Personal data

Picture of Klaudio HYSENI
Name:Klaudio HYSENI
Jersey Number:9
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 22/08/2015FlamurtarivsTeuta010--------
Saturday, 29/08/2015TeutavsVllaznia010--------
Saturday, 12/09/2015KukësivsTeuta010--------
Saturday, 26/09/2015TiranavsTeuta010--------
Sunday, 01/11/2015TeutavsPartizani010--------
Saturday, 07/11/2015TeutavsFlamurtari101--------
Wednesday, 18/11/2015VllazniavsTeuta100--------
Monday, 23/11/2015TeutavsKukësi010--------
Thursday, 03/12/2015TeutavsTirana010--------
Sunday, 13/12/2015TeutavsSkenderbeu100--------
Friday, 18/12/2015TeutavsLaci010--------
Sunday, 31/01/2016FlamurtarivsTeuta010--------
Saturday, 02/04/2016TeutavsFlamurtari100--------
Saturday, 09/04/2016VllazniavsTeuta010--------
Saturday, 16/04/2016TeutavsKukësi010--------
Monday, 25/04/2016TerbunivsTeuta010--1-----
Friday, 29/04/2016TeutavsTirana010--------
Wednesday, 04/05/2016BylisvsTeuta010--------
Sunday, 08/05/2016TeutavsSkenderbeu010--------
Games total4151--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Teuta11381--1-----
Kategoria Superiore 2014-15Teuta84423-------
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu2-2---------
Career Total2171433-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuMesfushor