HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Bledar HODO

Personal data

Picture of Bledar HODO
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bledar HODO
Birthday (Age):21. Qershor 1985 (38)
Jersey Number:30
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 22/08/2015FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday, 29/08/2015TeutavsVllaznia100--0-----
Saturday, 12/09/2015KukësivsTeuta100--------
Saturday, 19/09/2015TeutavsTerbuni100--1-----
Saturday, 26/09/2015TiranavsTeuta100--------
Friday, 16/10/2015SkenderbeuvsTeuta101--------
Sunday, 25/10/2015LacivsTeuta100--------
Sunday, 01/11/2015TeutavsPartizani101--1-----
Wednesday, 18/11/2015VllazniavsTeuta010-----1--
Monday, 23/11/2015TeutavsKukësi101--------
Thursday, 03/12/2015TeutavsTirana101--1-----
Monday, 07/12/2015BylisvsTeuta100-------1
Sunday, 31/01/2016FlamurtarivsTeuta010--------
Sunday, 07/02/2016TeutavsVllaznia010--------
Sunday, 21/02/2016TeutavsTerbuni100--------
Saturday, 27/02/2016TiranavsTeuta010--------
Saturday, 02/04/2016TeutavsFlamurtari010--------
Saturday, 09/04/2016VllazniavsTeuta010--------
Monday, 25/04/2016TerbunivsTeuta100--------
Wednesday, 04/05/2016BylisvsTeuta100--------
Sunday, 08/05/2016TeutavsSkenderbeu101--------
Saturday, 14/05/2016TeutavsLaci100--------
Games total1665--3--1-1


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta55-1--2-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Teuta------------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta10824--4--1-1
Kupa e Shqiperise 2015-16Teuta------------
Kategoria Superiore 2014-15Teuta13121---61----
Kategoria Superiore 2013-14Teuta1212-2--6-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Teuta11----1-----
Kategoria Superiore 2012-13Teuta55-111------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori44----1-----
Kategoria Superiore 2011-12Tomori99----2-----
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia3-3-1-------
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini431---21----
Kategoria Superiore 2009-10Teuta1717-26-5-----
Career Total837671081292-1-1

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaMesfushor