HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Ronald GERCALIU

Personal data

Picture of Ronald GERCALIU
Name:Ronald GERCALIU
Jersey Number:16
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 23/08/2015TerbunivsTirana100--------
Saturday, 29/08/2015LacivsTirana100--1-----
Saturday, 12/09/2015TiranavsBylis101--------
Monday, 21/09/2015SkenderbeuvsTirana101--------
Monday, 30/11/2015TiranavsSkenderbeu010--------
Thursday, 03/12/2015TeutavsTirana010--------
Sunday, 13/12/2015FlamurtarivsTirana010--------
Saturday, 19/12/2015TiranavsVllaznia010--------
Saturday, 13/02/2016TiranavsBylis100--------
Wednesday, 09/03/2016TiranavsFlamurtari100--------
Sunday, 13/03/2016VllazniavsTirana100--------
Sunday, 03/04/2016TiranavsTerbuni100--------
Sunday, 10/04/2016TiranavsLaci100--------
Friday, 29/04/2016TeutavsTirana100--------
Wednesday, 04/05/2016TiranavsPartizani100--------
Sunday, 08/05/2016FlamurtarivsTirana100--------
Saturday, 14/05/2016TiranavsVllaznia100--------
Games total1342--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana9721--1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana11-1--------
Career Total10822--1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaMbrojtes